Oldal kiválasztása

Sárréti DSK – Hajdúböszörményi TE 1–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Kiss A., Kiss B.)

Sárréti DSK: Kiss B., Burkus D. (Jenei B.), Szabó T. (Alimán A.), Kiss Cs., Kiss N., Bozsányi T., Vass Á., István B., Nagy M., Nagy L. , Kiss D. Távolsági busz: Kiss Csaba

Hajdúböszörményi TE: Fülöp G., Papp N., Pásztor D., Mizsei Sz. (Forgó P.), Sallai Cs. (Borbíró D.), Nagy Z. (Gyarmati Z.), Patócs R., Benke Sz., Pelles D ., Tonhaizer F. (Szilágyi M.), Ramos C. Távolsági busz: Gyarmati Zoltán

Egy cél: Vass Á., and Patócs R., Gyarmati Z. Kiállítva: Bozsányi T., Nagy M. Ha én:1–4

Kiss Csaba később nyilatkozik.

Gyarmati Zoltán: Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Jól kezdtük a mérkőzést, rögtön az elején sikerült gólt szereznünk, és a gól után is volt 2-3 lehetőségünk, amivel tovább növelhettük volna az előnyünket. Sajnos kicsit lassan futballoztunk, de így is vezettünk az első félidőben. A szünetre 1 góllal vezettünk. A második félidőben szerkezetet alakítottunk, de meglepődve kettős emberelőnyben találtuk magunkat. Nem tudtunk mit kezdeni a helyzettel, és teret adtunk az ellenfélnek. A mérkőzés vége felé ismét sikerült betalálni, de így is sok lehetőség adódott a gólszerzésre. A végén egy elkerülhető büntetővel javított az ellenfél, de úgy gondolom, hogy a győzelmünk nem forgott veszélyben. Örülök, hogy felálltunk a dobogóra, és ha nem muszáj, nem nagyon szeretnénk visszacsúszni erről a pozícióról. Ebben a hónapban a 12 lehetséges pontból 10-et gyűjtöttünk, és bízom benne, hogy októberben is ilyen eredményesek leszünk. Megyei szinten nagyon sok játékosunk van. A játékosok egytől egyig nagyon komolyan veszik az edzéseket és a meccseket. Gratulálok az ellenfélnek és további sportsikereket kívánok!

DEAC – Berettyóújfalui SE 2–1 (1–1)

Vezette: Zs. Dobi (Karsai B., Czibere B.)

DEAC: Urbán G., Oláh A. (Puskás B.), Horváth T. (Kemecsei Cs.), Dari B. (Karikás K.), Váradi L., Virág G., Juhász B., Varga B., Béke T (Tóth S.), Almási Z. (Fodor T.), Ferenczi T. Távolsági busz: Katona László

Berettyóújfalui SE: Virányi G., Kardos I., Szabó G. (Hudák P.), Korcsmáros B., Békési D., Magyar Sz., Alimán J. (Ékes G.), Trippon P., Nagy K. (Erdei Sz.). ), Trencsényi J., Nagy R. Távolsági busz: Szitkó Róbert

Egy cél: Horváth T., Juhász B., illetve Korcsmáros B. Ha én:0-1

Katona László: Küzdelmes mérkőzést sikerült megnyernünk, ahol nem lett volna igazságtalan a döntetlen.

Sitkó Róbert: Amíg védekezésben egyéni hibákból kapunk gólokat és támadásban nem használjuk ki a lehetőségeinket, addig nehéz pontot szerezni! Nem érdemeltük meg a mai vereséget!

Püspökladányi LE – Létavértes SC ’97 4–0 (3–0)

150 néző. Vezette: Orosz J. (Farkas B., Sápi V.)

Püspökladanyi LE: Nagy J. (Kunkli Z.), Szabó P., Bernáth G. (Veres S.), Simon N., Jámbor M., Nagy B., Ferenczi L. (Szajkó G.), Németh M., Fegyverneki Zs. (Nagy V.), Pap L., Makula A. (Berde M.). Távolsági busz: Szabó Máté

Peer-to-peer SC ’97: Fekete S., Zurbó Cs., Laczkó I. (Pető Z.), Szabó Zs., Zurbó B., Papp Z. (Vida F.), Kontor B. (Vónya P.), Újvárosi M., Mázló D ., Szabó V. (Balla E.), Bora Z. (Papp S.). Távolsági busz: Posta Sándor

Egy cél: Pap L. (2), Jambor M. (2). Áruk: Papp L., Jámbor M., és Újvárosi M. Ha én:7–2

Szabó Máté: A meccsen végig a mi akaratunk érvényesült. A játékot végig kézben tartva megérdemelten nyertünk ilyen arányban, jó volt látni az egységességet, összhangot a csapatrészek között. Nagy öröm, hogy kapott gól nélkül tudtunk befejezni egy mérkőzést. Gratulálunk az ifjúsági csapatnak! Kiváló kis csapat épül!

Posta Sándor: Gratulálok az ellenfélnek a megérdemelt győzelméhez. Az első 30 perc kivételével mindenben felülmúltak minket, és ilyen arány mellett is megérdemelten nyertek.

Hajdúsámsoni TTISZE – Kabai Meteorit SE 4–2 (2–1)

100 néző. Vezette: Szabó P. (Gáti Cs., Papp N.)

Hajdúsámsoni TTISZE: Nagy P., Balla B., Kiss R., Halász Z., Molnár Á., Bartha Z. (Preku D.), Mertin L. (Tóth G.), Bordás Á. (Papp Á.), Szabó B. (Tóth B.), Tövisháti M., Bacskai A. (Szfára F.). Távolsági busz: Halász Zoltán

Kabai Meteorit SE: Baranyi S., Domonkos Sz. (Mester M.), Szabó P., Kovács M., Plókai G. (Bácsi Á.), Tóth I., Tóth P., Somogyi I. (Pallagi J.), Tóth Z ., Spitzmüller L., Bajnók I. . Távolsági busz: Tóth Péter

Egy cél: Szabó B. (2), Bacskai A., Bartha Z., illetve Kovács M., Tóth P. Áruk: Bacskai A., Szabó B. Ha én:1–2

Halász Zoltán: Kihívó és élvezetes mérkőzést játszottunk az egyénileg jó játékosokból álló Kaba ellen. Csapatunk erejét mutatja, hogy előbb hátrányból megfordítottuk a meccset, majd ellenfelünk egyenlítése után két gyönyörű támadás után gyorsan eldöntöttük a 3 pont sorsát. Köszönjük szurkolóink ​​támogatását, ez minden héten sokat jelent!

Tóth Péter: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést az NB I. színvonalú pályán. Sajnos a folytatásban a saját képességeink szintje alatt játszottunk. Ezért veszítettünk a mai meccsen. Gratulálok a hazaiaknak, ma lelkesen lőttek fölénk. A jövő héten sem lesz könnyű meccsünk, de bízom benne, hogy sikeresebbek leszünk.

Balmazújvárosi FC – Bestrong SC 3–1 (3–0)

300 néző. Vezette: Forgács K. (Szilágyi Z., Kozma M.)

Balmazújvárosi FC: Ferenczi J.–Veres Z. (Győrfi B.), Szabó B., Silling M., Radócz Sz. (Draveczky L.), Bóz A., Galla P., Nagy L., Fehér Z., Harangi N. (Szabó N.), Kovács M. Távolsági busz: Pintér István

Légy erős SC: Sáfár P., Áros Cs. (Kasza J.), Hermann D., Tisza T., Kuszkó D., Magyar A. (Varga V.), Katona T., Katona Z., Papp K. (Molnár Z. ), Bartók P. (Párducz T .), Brehószki B. (Lénárt P.). Távolsági busz: Köstner Tamás

Egy cél: Silling M. (2), Veres Z. és Varga V. Áruk: mindenki, Ferenci J. a mezőny legjobbja. Kiállítva: Szabó B. Ha én:2–7

Pinter István: Minden dicséretem a csapaté, 60 percet játszottunk emberhátrányban. Mindenki hozzátette a magáét, és ez csak így folytatódhat.

Köstner Tamás később beszél.

Hajdúnánás FK – DASE 1–0 (1–0)

150 néző. Vezette: Muszka Z. (Kövér T., Czinege T.)

Hajdúnánás FK: Ésik L., Bohács B., Bencze D. (Csatári E.), Andorkó S., Linzenbold Zs., Újvári Zs. (Mezei J.), Lakatos N. (Uri M.), Fodor J., Vadász L., Lovas M. (Kiss L.), Papp L. (Tóth B.). Távolsági busz: Daróczi Péter

GONDOLATJEL: Molnár B., Molnár M. (Nagy B.), Nagy L. (Fényi B.), Szabó J. (Éles M.), Barcza Á., Bucz B., Ramakhutla S., Éder G., Győri R (Hegedűs Gy.), Odunuga I. (Csák Zs.), Kiss L.. Távolsági busz: Kovács Miklós

Egy cél: Újvári Zs. Ha én:0–2

Daróczi Péter: Értékes győzelmet arattunk a mai meccsen. Szervezett és fegyelmezett játékkal tartottuk kordában a mérkőzést egy jó ellenféllel szemben. Gratulálok a csapatnak!

Kovács Miklós: A futballban csak egy statisztikai mutató számít igazán a sípszó után, és ebben ma alulmaradtunk. Gratulálok a hazai csapatnak a sikerhez! A jövő héten reméljük, ismét sikeresen elhagyjuk a játékteret.

Debreceni Sportcentrum-SI – Józsa SE 0–6 (0–3)

50 néző. Vezette: Bendik T. (László J., Sütő J.)

Debreceni Sportcentrum-SI: Balogh R., Tóth Cs. (Havas F.), Lukács Á., Dénes S., Balogh K. (Gál A.), Nánási M. (Kozma B.), Szikszai A. (Győri J.), Kalász Cs. (Kropok D.), Klement A. (Czakó Á.), Félegyházi Z., Székely B. (Szabó Á.). Távolsági busz: Selyem Nándor

Józsa SE: Goron B. (Szász B.), Papp R. (Berényi O.), Balogh T. (Gubacsi-Wáber Á.), Borbély I. (Fésós K.), Iványi D. (Iványi Á.), Szentjobbi R ., Bardi Á., Nagy J., Csizmadia Cs., Hamvas E. (Sperka L.), Fekete L. (Szabó M.). Távolsági busz: Szabó László

Egy cél: Szentjobbi R. (4), Csizmadia Cs. (2). Áruk: Szentjobbi R., Csizmadia Cs.

Selyem Nándor később beszél.

Szabó László: Minden körülmények között arra készültünk, hogy megnyerjük ezt a meccset. Az első félidőben a tervek szerint mentek a dolgok. A második félidőben a lecserélt játékosok hozzáállása pozitív volt, és a tervezettnek megfelelően, irányítva fejeztük be a mérkőzést.

Nyíradonyi VVTK – Monostorpályi SE 1–0 (0–0)

Vezette: Zs. Pósa (Dobi Zs., Zámbó T.)

Nyíradonyi VVTK: Rácz T., Szilágyi Z. (Kiss G.), Gyurina J., Perényi R., Nagy K., Kántor T., Gáll F. (Vass G.), Bara M., Bogár M., Daru I. , Kónya M. Távolsági busz: Dan Ferenc

Monostorpály SE: Bákonyi N., Erdős B., Kolompár K., Ménes ., Sólyom M., Rostás G. (Horváth A.), Illés D., Sós D., Bacsó A., Szilágyi A., Varga B. (Gyongy T.). Távolsági busz: Bereczky Bence

Egy cél: Gáll F.

Dan Ferenc: A vasárnapi meccsen egy jól felkészült csapat ellen léptünk pályára, életveszélyes támadókkal. Tudtuk ezt, erre készültünk egész héten. Minden játékosom nagyon fegyelmezetten végezte a dolgát, így ha nehezen is, de főleg a második félidőben mutatott játékunknak és egy kis szerencsének köszönhetően megnyertük ezt a rendkívül fontos mérkőzést. Büszke vagyok minden játékosomra, mert keményen küzdöttek ma. Sok sikert kívánok a Monostor csapatának! Továbbra is folytatjuk a munkánkat, mert még koránt sincs vége a bajnokságnak. Lali, visszajövünk!

Bereczky Ben: A döntetlen szagú mérkőzésen az a hazai csapat nyert, amelyik jobban akart nyerni és mindent megtett érte. Megfogadtam, hogy ebben a szezonban nem foglalkozom a játékvezetéssel, de a maihoz hasonlót még soha nem láttam: 0-0-nál a második félidőben a labdában lévő játékosomat szabálytalankodták a tizenhatoson belül, és a a fedezékben lévő játékvezető felülbírálta a egyértelműen jelző büntetőt, a kontakt látó asszisztenst. Komédia. Gratulálok ifistáimnak a győzelmükhöz!