Oldal kiválasztása

A cívisvárosiak ellenfele a tabella harmadik helyén álló Up&Fly lesz, a negyedik hely biztosításához pedig jó játékra lesz szükség szombaton – adta hírül a DEAC honlapja.

Forrás: DEAC FreeBees

Rácz Árpád szakosztályvezető így foglalta össze várakozásait: – Jó előjelekkel várjuk a bajnokság utolsó fordulóját, mert múlt héten nagyarányú győzelmet arattunk a Széchenyi Egyetem ellen (15:5), előtte pedig a csapat is. jól szerepelt az Ultimate 4’s League-ben.

Ha hosszabb távra tekintek vissza, akkor is azt kell mondanom, hogy a márciusi bajnoki rajt óta sokat fejlődött a társaság.

Gyarapodott a létszámunk, és közben technikai és taktikai téren is sokat fejlődtünk, versenyrutinunk pedig rohamosan fejlődött ez alatt a fél év alatt. Nyilván vannak fejlesztendő területek, és vannak olyan területek is, ahol még messze le vagyunk maradva a bajnoki győztesektől, de látva játékosaink hozzáállását és edzőink elkötelezettségét, ez a különbség nem tart sokáig. Most a bajnokságban előttünk álló, harmadik helyen álló Up&Fly ellen lépünk pályára. Nem mi vagyunk az esélyesek, és ha nyerünk is, nem üthetjük le őket a dobogóról, de egy szoros, hálós győzelmet aratott mérkőzéssel bebiztosíthatjuk negyedik helyünket. Ez egy nagy végső kihívás lesz a csapat számára, mert nehéz legyőzni, de egy olyan csapat ellen kell küzdenünk, amely nincs fényévekre tőlünk, de ha odafigyeléssel, lelkesedéssel és szabadsággal játszunk, akkor meg tudjuk mutatni mennyit fejlődtünk, és az eredménytől függetlenül szép pontot tudunk adni a bajnokságnak – mondta Rácz Árpád.

aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50Lzg3MjgzMmFjODM0YTQ2ZGY4OWFjYTZkZTVkNmFkMTI1

A DEAC FreeBees–Up&Fly mérkőzést szombaton 14 órától rendezik a Debreceni Sportcentrum Oláh Gábor utcai sportlétesítményében, az atlétikai pályán. A belépés ingyenes, a szakosztály szeretettel vár minden szurkolót és érdeklődőt.